TAX PL
DE
Strona główna TAX
O Kancelarii
Usługi
Kontakt
Linki

"Państwo jest bogate bogactwem swych obywateli"

Adam Smith

Kancelaria Doradztwa Podatkowego TAX - B. P. Stramscy sp. j.

Od 1992 roku świadczymy usługi doradztwa podatkowego w tym kompleksowe usługi w zakresie księgowości z uwzględnieniem kadr i płac. Działalność właścicieli t. j. Barbary Stramskiej i Pawła Stramskiego została zainicjowana 01.03.1992 roku w przedmiocie szeroko rozumianych usług księgowych i doradztwa.
Po wejściu w życie przepisów o doradztwie podatkowym działając jako Biuro Rachunkowe a następnie jako Kancelaria Doradztwa Podatkowego TAX wykonywaliśmy usługi doradztwa podatkowego w rozumieniu w/w ustawy. W roku 2003 Barbara Stramska i Paweł Stramski zostali wpisani na listę doradców podatkowych prowadzoną przez Krajową Radę Doradców Podatkowych pod nr 01317 i 01318.
W 2005 roku nastąpiła zmiana formy prawnej z dotychczasowej na spółkę prawa handlowego pod firmą Kancelaria Doradztwa Podatkowego TAX B. P. Stramscy spółka jawna, pod którą to firmą wykonujemy usługi doradztwa podatkowego do chwili obecnej. Za nasze usługi ponosimy odpowiedzialność zagwarantowaną odpowiednią polisą ubezpieczeniową z tytułu wykonywania zawodu doradcy podatkowego. Powierzone nam usługi wykonujemy w ramach doświadczonego zespołu pracowników.

Copyright: 2010 Kancelaria Doradztwa Podatkowego TAX B. P. Stramscy sp. j.

Projekt i wykonanie: redF5 Tworzenie stron www